Celý film můžete přehrát po přihlášení.

Bohatý obsah, podcasty a další exkluzivní filmy a výhody získáte po přihlášení.

VYTVOŘTE SI ÚČET ZDARMA.

ODEMKNOUT FILM A ZÍSKAT ÚČET

Máte již účet? Přihlaste se.

Přihlášením podporujete kvalitní produkci bez reklam. Svůj účet máte navždy zdarma.

Programování života 2 – Dokument

Programování života 2 – Dokument

Země je neobyčejně složitá, unikátně naprogramovaná planeta a všechny živé buňky jsou citlivě nastaveny. Sebemenší změna by nás a naše okolí významně ovlivnila: Vzdálenost mezi zemí a sluncem, množství kyslíku a dusíku ve vzduchu, rotační úhel a rychlost otáčení Země, gravitační síla, atmosférický tlak – a mnoho dalších věcí.

Pokud by se jakýkoliv z těchto parametrů i jen mírně změnil, Země by nebyla tou planetou, jak ji známe dnes. Žijeme na naprosto jedinečné a stabilní planetě v celém vesmíru. Ve skutečnosti čím více ji zkoumáme, tím více zjišťujeme, na jakém ostří nože se to vlastně pohybujeme.

Evoluce v oblastech, jako je geologie, biologie, astronomie a informatika, zcela selhala. Pokud nemůže být něco pomocí vědeckých principů prokázáno jako schůdné, nemělo by se to považovat za vědu. Pochopení tohoto neuvěřitelně jednoduchého konceptu nám umožní rozpoznat, co je věda a co je filozofie.

Chceme-li skutečně dosáhnout vědeckého pokroku, musíme odložit naše předsudky a při zkoumání a objevování naši budoucnosti pracovat společně. Pojďme tedy společně odkrývat naprogramování života na planetě Zemi.

Další videa a filmy

Navštivte náš e-shop

Objevte novinky na našem e-shopu a rozšiřte hranice svého poznání

POŘIĎTE SI ČLENSTVÍ GENESIS ERA

Získejte přístup k unikátním filmům, knihám a živým přenosům.

NAVŽDY ZDARMA

ZÍSKAT ČLENSTVÍ