O projektu

Proč vznikl projekt Genesis Era

Věříme, že svobodný a bezplatný přístup k informacím je základním právem každého člověka. Touha po pravdě, duševním pokoji a pochopení světa je pak hnacím motorem pro mnohé z nás. Právě proto jsme začali tvořit tento projekt, který má všem otevřeným duším nabídnout prostor plný inspirativního obsahu.

Najdete zde řešení fundamentálních otázek lidské existence i zajímavé odpovědi týkající se původu světa z pohledu vědy i víry. Naší snahou je pomoci otevřít a posílit pozitivní mezioborový dialog týkající se nejdůležitějších otázek lidské existence napříč všemi věkovými skupinami bez ohledu na pohlaví, vzdělání, kulturní, morální či náboženské přesvědčení.

S ohledem na autorská práva je Genesis Era tvořena jako bezplatný klub, který vám po registraci emailem odemkne veškerý obsah, včetně jinde nedostupných filmů, seriálů a animovaných filmů pro děti. Projekt se snažíme stále vyvíjet a posouvat kupředu. Budeme moc rádi, když se zdarma zaregistrujete a stanete se jeho součástí.

Kdo za projektem stojí

Stránky vznikly za podpory organizace Maranatha z.s., křesťansky orientované organizace založené již v roce 2002 známým českým developerem Radimem Passerem.

Posláním Maranathy je prostřednictvím osvětových a vzdělávacích projektů pomáhat lidem s rozhodnutím vylézt ze své ulity a dodat jim odvahu sdílet duchovní hodnoty a společně tak přinášet dalším lidem naději na naplněnější životy, lepší vztahy, zdravější životní styl a životní přístup založený na odpuštění a porozumění.

Projekt je financován pouze ze soukromých zdrojů, darů a z prodejů knih a dalších materiálů na našem eshopu. Dostupný obsah na webu je díky tomu bez rušivých reklam.

Jak se můžete zapojit

Těší nás, že čtete tyto řádky. Na vás nyní je, abyste si zde našli obsah, který vám pomůže objevit porozumění na cestě životem. Zaregistrujte se zdarma a vybírejte si z:

  • inspirativních citátů
  • filmů a seriálů
  • podcastů
  • animovaných filmů pro děti
  • článků a publikací nejen o původu a historii vesmíru, přírody a člověka
  • a z mnohého dalšího

Sledujte nás na sociálních sítích

Sdílejte obsah se svými přáteli.

POŘIĎTE SI ČLENSTVÍ GENESIS ERA

Získejte přístup k unikátním filmům, knihám a živým přenosům.

NAVŽDY ZDARMA

ZÍSKAT ČLENSTVÍ